+420607678287
bezpečnostní fólie na okna

bezpečnostní fólie

protisluneční fólie na okna

protisluneční fólie

termoizolační fólie na okna

termoizolační fólie

UV okenní fólie na okna

UV okenní fólie

Protisluneční okenní fólie

Základním účelem protislunečních fólií je zamezit nadměrnému přehřívání interiérů budov v letním období. Samozřejmostí jsou UV filtry, jenž dokáží absorbovat až 98% nebezpečného UV záření. Vysoce kvalitní povrch odolávající oděru a poškrábání je u protislunečních fólií samozřejmostí. Protisluneční fólie se vyznačují různými stupni propustnosti světla a několika stupni propustnosti sluneční energie. Fólie jsou nabízeny v několika barevných odstínech (zlatá, stříbrná, bronzová, světlá, tmavá, zrcadlová..), každý si vybere tu svou. Existují dva druhy protislunečních fólií z hlediska instalace. Venkovní protisluneční fólie se vyznačují vyšší odolností proti povětrnostním vlivům.

Vnitřní protisluneční fólie

Vnitřní protisluneční fólie ochraňují vnitřní prostory před působením slunečního záření. Současně omezují tepelné ztráty okenní plochou v zimním období a fungují jako pasivní klimatizace. Výhodou je tedy šetření energie. V neposlední řadě omezují vyblednutí vybavení interiérů a vystaveného zboží a absorbují až 98% nebezpečeného UV záření.

Venkovní protisluneční fólie

Venkovní (externí) protisluneční fólie dosahují vyššího protisluneční účinku než fólie vnitřní. Sluneční paprsky dopadají přímo na fólii, od které se odráží zpět. Tím je dosaženo co nejvyšší možné absorbce sluneční energie. Venkovní protisluneční fólie se vyznačují vyšší odolností proti povětrnostním vlivům.

Výhody protislunečních okenních fólií

Použití protislunečních okenních fólií

Protisluneční fólie jsou určeny pro instalace do oken a jakýkoliv skleněných ploch. Především pro kancelářské budovy, obchody, rodinné domky, byty a panelové domy (zaskleněné lodžie). Dále se hodí na všechny typy střešních oken, zimních zahrad, atd.

bezpečnostní fólie na okna

folienabudovy.cz

Jsme společnost zabývající se lepením všech druhů fólií. Instalujeme bezpečnostní fólie na sklo, protisluneční fólie, termoizolační fólie, UV okenní fólie, fólie na auto, reklamní fólie atd. S lepením fólií máme již několikaleté zkušenosti s množstvím úspěšně realizovaných projektů. Vybrané ukázky práce i s fotografiemi si můžete prohlédnout v referencích.

Bezpečnostní fólie na okna Praha, UV fólie Kladno, ochranné folie Praha, wrap folie, reklamní folie Praha, autofolie Llumar, bezpečnostní fólie Písek, protisluneční fólie, folie Praha, interiérové protisluneční fólie Třebíč, termoizolační fólie Příbram, fólie na sklo llumar, UV okenní fólie Ústí nad Labem, autofólie, venkovní protisluneční fólie Karlovy Vary, tepelně-izolační okenní fólie České Budějovice, okenní fólie Brno, carbon folie, auto wrap folie, tepelné fólie Brno, karbonová folie, pet folie, folie na sklo Ostrava, reklamní fólie Olomouc, autofolie, exteriérové protislunenční fólie Jihlava, speciální okenní fólie Hradec Králové, folie na auto, fólie Llumar Pardubice, instalace autofólie, reflexní folie Liberec, protisluneční fólie na okna budov, autofólie Písek, matové okenní fólie na sklo, montáž fólií Liberec, ochrana proti UV záření, čirá fólie, folie na autoskla, folie do oken Plzeň, transparentní folie, antireflexní folie Havířov, ochranné folie na auto, tepelně izolační folie Mladá Boleslav, folie auto Brno, carbon folie, wrap folie Budějovice, 3D folie, karbonová folie, chrom folie, fólie na sklo Praha, bezpečnostní fólie Jihlava, okenní fólie, bílá matná folie, autofolie Písek, bezpečnostní transparentní ochranná folie na sklo, bezpečnostní folie oken plzeň, fólie Chomutov

Jan Kolář tvorba www stránek písek správa web stránek bezpečnostní fólie autofólie fólie na dřevo autoservis Písek fólie na auto