+420607678287
bezpečnostní fólie na okna

bezpečnostní fólie

protisluneční fólie na okna

protisluneční fólie

termoizolační fólie na okna

termoizolační fólie

UV okenní fólie na okna

UV okenní fólie

Termoizolační okenní fólie

I když si to mnoho z nás neuvědomuje, skrze okna utíká nejvíce energie. Jednou z hlavních cest úniku tepla je sklo samotné. Co s tím tedy udělat? Řešení je jednoduché a jmenuje se termoizolační fólie na okna. Termoizolační fólie Vám dovolí snížit náklady na vytápění a současně vylepšit pohodlí u Vás doma, nebo ve firmě, a to již při nízkých pořizovacích nákladech. Podstatnou vlastností termoizolačních (tepelně izolačních) fólií jsou velmi malé úniky tepla. Dostatečná ochrana před přehřátím interiéru především v letních měsících je samozřejmostí. Stejně tak je zachována vysoká propustnost světelného záření (světlo prochází skrze fólie aniž by bylo jakkoliv utlumeno). Vítaným bonusem je zadržení až 98% nebezpečného UV záření.

Výhody termoizolačních okenních fólií

termoizolační fólie na okna termoizolační fólie na okna termoizolační fólie na okna

Použití termoizolačních okenních fólií

Termoizolační fólie jsou určeny pro instalace do oken a jakýkoliv skleněných ploch. Především pro kancelářské budovy, obchody, rodinné domky, byty a panelové domy (zaskleněné lodžie). Dále se hodí na všechny typy střešních oken, zimních zahrad, atd.

bezpečnostní fólie na okna

folienabudovy.cz

Jsme společnost zabývající se lepením všech druhů fólií. Instalujeme bezpečnostní fólie na sklo, protisluneční fólie, termoizolační fólie, UV okenní fólie, fólie na auto, reklamní fólie atd. S lepením fólií máme již několikaleté zkušenosti s množstvím úspěšně realizovaných projektů. Vybrané ukázky práce i s fotografiemi si můžete prohlédnout v referencích.

Bezpečnostní fólie na okna Praha, UV fólie Kladno, ochranné folie Praha, wrap folie, reklamní folie Praha, autofolie Llumar, bezpečnostní fólie Písek, protisluneční fólie, folie Praha, interiérové protisluneční fólie Třebíč, termoizolační fólie Příbram, fólie na sklo llumar, UV okenní fólie Ústí nad Labem, autofólie, venkovní protisluneční fólie Karlovy Vary, tepelně-izolační okenní fólie České Budějovice, okenní fólie Brno, carbon folie, auto wrap folie, tepelné fólie Brno, karbonová folie, pet folie, folie na sklo Ostrava, reklamní fólie Olomouc, autofolie, exteriérové protislunenční fólie Jihlava, speciální okenní fólie Hradec Králové, folie na auto, fólie Llumar Pardubice, instalace autofólie, reflexní folie Liberec, protisluneční fólie na okna budov, autofólie Písek, matové okenní fólie na sklo, montáž fólií Liberec, ochrana proti UV záření, čirá fólie, folie na autoskla, folie do oken Plzeň, transparentní folie, antireflexní folie Havířov, ochranné folie na auto, tepelně izolační folie Mladá Boleslav, folie auto Brno, carbon folie, wrap folie Budějovice, 3D folie, karbonová folie, chrom folie, fólie na sklo Praha, bezpečnostní fólie Jihlava, okenní fólie, bílá matná folie, autofolie Písek, bezpečnostní transparentní ochranná folie na sklo, bezpečnostní folie oken plzeň, fólie Chomutov

Jan Kolář tvorba www stránek písek správa web stránek bezpečnostní fólie autofólie fólie na dřevo autoservis Písek fólie na auto